Hakkımızda :: Özdemir Oto Kiralama - Rent a Car - Car Rental

(0.312) 418 00 44 - (0.507) 303 60 58

 

Hakkımızda

 

Tarihçe

Firmamız Ankara merkezli olup, Araç Kiralama Hizmetlerini müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde sunmaktadır. Değerli müşterilerimize Full Kaskolu ve Full Bakımlı Araçlarımız ile sınırsız KM güvencesiyle araç kiralamanın en kolay ve en ekonomik yolunu sunuyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun en yeni otomobiller ve en iyi kiralama koşullarını, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Araçlarımız temizlikleri yapılmış olarak bulunduğunuz yere teslim veya dilediğiniz yerden teslim alma gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır, kiraladığınız aracımızı dilediğiniz yerden firmamıza teslim edebilirsiniz, ayrıca yabancı dil bilen (Almanca, İngilizce) şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

 

Misyonumuz

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını, İç Anadolu Bölgesi genelinde karşılayan firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal, gelişen ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

 

 

Vizyonumuz

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık oluşturarak en fazla ve en kaliteli araç filosuna sahip şirket olmak, firmamızın hedefidir. Oto kiralama sektöründe hedef olarak hep en iyiyi aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazandık. Kiralık oto sektöründe hızla yükselmeye başladık. Müşteri güvenini kazanmanın önemini çok iyi bilen firmamız, güven kaybetmektense para kaybetmeyi göze almış, yılların tecrübesiyle hep sizin istekleriniz doğrultusunda bu üst seviyeye gelmiştir. Günümüzde her firmanın faaliyet alanlarına göre farklı seçeneklerde araç ihtiyaçları vardır. Araç satın almak firmalar için yeni finansal kaynaklar bulmak demektir. Müşterileri adına, araç ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda çok kısa sürede çözmektedir.

 

 

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Ekonomik sınıftan, Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Araçlarımız sayfasından kiralayabileceğiniz otomobillerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, Koşullar sayfasından ise Otomobil, Ticari ve Filo kiralama ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Düzenli yenilenen araç filosuyla oluşan araçlarımız, bireysel kiralama ve yurt dışından gelen gurbetçilerimizin profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla hizmetine sunar. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artmasıfirmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmaktadır. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.

Son Güncelleme : 8.05.2013 ¦ Okunma Sayısı : 8.831 

Webiys Web İçerik Yönetim Sistemi